Zeszyt Oxford A5 60 kartek w kratkę do historii

Zeszyty Oxford to wysokiej jakości artykuły papiernicze, które gwarantują satysfakcję z zakupów. Zeszyt Oxford 60 kartek w kratkę do historii to jeden z czołowych przedstawicieli linii zeszytów Oxford, stworzonych z myślą o uczniach szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Oferowany w naszej hurtowni papierniczej online zeszyt Oxford odznacza się następującymi parametrami:

  • ma 60 kartek w kratkę;
  • posiada unikalną, laminowana i bardzo wytrzymałą, laminowana okładkę;
  • ma śnieżnobiały i idealnie gładki papier;
  • jest w rozmiarze A5;
  • dedykowany jest do lekcji historii.

Zeszyt Oxford A5 60 kartek w kratkę, podobnie jak wszystkie inne zeszyty, bruliony, kołonotatniki, skorowidze i inne artykuły papiernicze, dostępne w naszym asortymencie, został wyprodukowany z troską o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. To, co szczególnie wyróżnia zeszyt Oxford A5 60 kartek w kratkę do historii na tle innych zeszytów szkolnych, to jego wyjątkowa wytrzymałość. Trwałe tworzywo, z jakiego został zrobiony zeszyt Oxford do historii, gwarantuje długie użytkowanie. Każda kartka w kratkę w zeszycie do historii Oxford reprezentuje najwyższą jakość, wszak do produkcji użyto papieru Optik Paper o gramaturze 90g/m2. Grubsze kartki sprawiają, że tusz nie przebija na drugą stronę, a pisanie w zeszycie szkolnym Oxford nie sprawia trudności zarówno uczniom klas starszych, jak i tym z klas młodszych. Z kolei doskonała gładka powierzchnia sprawia, że pisanie w zeszycie Oxford A5 60 kartek w kratkę do historii to prawdziwa przyjemność! Znakiem rozpoznawczym zeszytów Oxford są także unikalne piktogramy, zaprojektowane specjalnie dla każdego przedmiotu. Dzięki nim nie ma już obawy, że w torbie czy plecaku znajdzie się nieodpowiedni zeszyt do szkoły!

piotr kowalski
Copywriter

Jestem Piotr Kowalski, doświadczony copywriter i pasjonat podróży. Uwielbiam tworzyć ciekawe artykuły, które łączą moją miłość do pisania z fascynacją różnorodnymi miejscami na świecie.